TWIN CUBE

poczucie prywatności i spokoju w kameralnej skali

Przestronne (41,6 m2) dwupokojowe mieszkanie dla 3-4 osób z przestrzenią na salon z aneksem, pokój sypialny i salon wypoczynkowy. Funkcja przesuwnego panela ściennego stwarza intymność i osłonięcie różnych stref mieszkania. Domek zawiera pełnowymiarową łazienkę z zamontowanymi instalacjami wc, umywalką, prysznicem, aneksem kuchennym wraz ze zlewozmywakiem oraz indukcyjną płytą grzewczą. Woda podgrzewana jest przepływowo.

Możliwość łączenia modułów w poziomie oraz w pionie – daje też niemal nieograniczone pole do działań klientom chcącym powiększyć powierzchnię użytkową o kolejne moduły.

Standardowe powierzchnie modułów 20′ i 40′ to odpowiednio:
20′ – dł. 5,86 x szer. 2,33 = 13,65 m2
40′ – dł. 11,99 x szer. 2,33 = 27,93 m2

Moduły mieszkalne to również koncept wystroju i elewacji, nadające mieszkaniu szczególnego charakteru, zapewniające komfort i poczucie wyjątkowości. Opracowane przez zespół architektów i konstruktorów firmy GCON.

Moduły GCON Cube, t.j. moduły rekreacji indywidualnej, czy garaże i altany o powierzchni zabudowy do 35m2 na każde 500m2 działki nie wymagają pozwolenia na budowę*, co może być dużym uproszczeniem dla wielu z nas.

*Prawo budowlane – Dz. U. 1994 Nr 89 poz 414 z późniejszymi zmianami.

STANDARD WYKOŃCZENIA:

KONSTRUKCJA: rama stalowa, ściany, podłoga i dach ocieplone styropianem oraz zabezpieczone membraną paroprzepuszczalną,

ELEWACJA: drewniana, deski świerkowe impregnowane podwójną połową malarską lakierobejcy, przesuwny panel drewniany,

OKNA: pakiet okien dwuszybowych w ramie pięciokomorowej PCV,

WNĘTRZE: wykończone malowaną na dowolny kolor sklejką. Przestrzenie sanitarne wykończone wodoodpornymi panelami ściennymi,

OGRZEWANIE: panelowo-tubowe elektryczne;