GCON - NOWOCZESNE BUDOWNICTWO MODUŁOWE

Jesteśmy zespołem, który od dawna analizował trendy w budownictwie modułowym mieszkalnym i użyteczności publicznej by w końcu wyjść naprzeciw oczekiwaniom i zapotrzebowaniu klientów.

Tworzymy budynki modułowe przeznaczone dla osób prywatnych oraz placówek publicznych. Nasze budownictwo charakteryzuje się trwałością materiałów, krótkim czasem montażu i innowacyjnym wyglądem. Czas prac na terenie budowy zostaje ograniczony do minimum. Dostarczone przez nas moduły są w pełni zaaranżowane i wykończone. Budynek gotowy jest do zamieszkania od razu po posadowieniu lub niekiedy wymagają instalacji drobnych urządzeń. Unikalna konstrukcja budynków umożliwia łączenie kilku modułów ze sobą dając dużą gamę kombinacji i układów tworząc większą przestrzeń użytkową. Mobilność i modularność budynków pozwala na ich przenoszenie oraz powiększanie o kolejne moduły w późniejszym okresie użytkowania.

Realizujemy inwestycje w systemie pod klucz z własnym projektem, wykonaniem i montażem.

Marka GCON to nie tylko budownictwo, jesteśmy czymś więcej – marką, która stawia na innowacyjność i jakość, funkcjonalność i trwałość, prostotę i elegancję. Nasze produkty są spersonalizowane oraz elastyczne zależy nam na tym, aby spełniać potrzeby każdego nawet najbardziej wymagającego odbiorcy. Nasza marka GCON to przede wszystkim:

G warancja – nasze budynki wykonane są przy użyciu trwałych i dobrej jakości materiałów,

C zas – moduły można w bardzo krótkim czasie posadowić w miejscu docelowym oraz równie szybko przemieścić z miejsca na miejsce gdyż są mobilne,

O ptymalizacja – zoptymalizowany montaż i system posadowienia, minimalizacja czasu realizacji na placu budowy,

N owoczesność – stawiamy na innowacyjność i elegancję dlatego nasze budynki są stworzone zgodnie z najnowszymi trendami.

NASZ ZESPÓŁ

Właściciel
Grzegorz
+48 577 238 500
Projekty
Agnieszka
+48 668 115 014
Doradztwo Techniczne i Montaż
Szymon
szymon.kolbusz@gcon.pl
+48 577 238 501
Sprzedaż
Biuro
+48 782 205 800

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ