• 19 Lip 2018

  Po długim czasie! Byliśmy bardzo zapracowani :)

   

  GCON MODULAR BUILDING

  Kto nie chciałby zamieszkać w cichej, zalesionej okolicy, najlepiej nad jeziorem, czy rzeką. A może mieć swoje miejsce na wodzie, gdzie blask odbijającego się słońca, czy szum płynącej wody byłby Twoim jedynym miejskim hałasem.

  O ile do niedawna niektóre z tych opcji pozostawały w sferze marzeń, tak teraz stają się one bardziej niż przystępne. Budynki do 35m2 bez konieczności ubiegania się o pozwolenia na budowę, to jedna z dróg jaką można obrać, by posadowić swoje mieszkanie w wymarzonej okolicy. Dom na wodzie, nie musi oznaczać otaczającej budynek kałuży, a piękną dedykowaną takim projektom przystań i to przystań w samym centrum miasta. Z kolei domek nad jeziorem pośród natury, bez kłopotliwej budowy i zrujnowanej przez budowę działki, to coś co możemy otrzymać w mniej więcej 6 tygodni.

  Stało się to wszystko możliwe i dostępne dzięki zmieniających się przepisom, nadążającej nareszcie infrastrukturze miast gotowej przyjąć nowy byt na mapę kanałów i rzek, ale także dzięki ludziom i firmom, które tworzą kompatybilne z tym środowiskiem rozwiązania.

  GCON to trójmiejska firma specjalizująca się w budownictwie handlowo-usługowym oraz mieszkalnym całorocznym i sezonowym– dostarczająca kompletnie wykończony i gotowy do zamieszkania dom lub pawilon handlowy.

  Niepowtarzalne i indywidualnie opracowane projekty, wykończone pod klucz moduły i krótki czas realizacji to nasze credo. Dzięki ustandaryzowaniu modułów o powierzchni 15 i 30 m2 jesteśmy w stanie powiększyć projektowaną przestrzeń o dowolną ilość metrów i zbudować powierzchnie od kilkunastu do kilkuset metrów, wzwyż jak i w poziomie. Dodatkowym atutem jest normatywny rozmiar modułów przystosowany do transportu drogowego, redukujący koszt transportu do absolutnego minimum.

  W ofercie GCON znajduje się linia ośmiu produktów i aby się z nimi zapoznać zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.gcon.pl lub do kontaktu pod numerami tel 577238500, 577238501 i adresem mailowym info@gcon.pl

  Grzegorz Białek / Właściciel

 • 07 Gru 2017

  Witaj, świecie!

  GCON modular building – przyszłość budownictwa modułowego!

  Jesteśmy zespołem, który od dawna analizował trendy w budownictwie modułowym mieszkalnym i użyteczności publicznej by w końcu wyjść naprzeciw oczekiwaniom i zapotrzebowaniu klientów.

  Tworzymy budynki modułowe przeznaczone dla osób prywatnych oraz placówek publicznych. Nasze budownictwo charakteryzuje się trwałością materiałów, krótkim czasem montażu i innowacyjnym wyglądem. Czas prac na terenie budowy zostaje ograniczony do minimum. Dostarczone przez nas moduły są w pełni zaaranżowane i wykończone. Budynek gotowy jest do zamieszkania od razu po posadowieniu lub niekiedy wymagają instalacji drobnych urządzeń. Unikalna konstrukcja budynków umożliwia łączenie kilku modułów ze sobą dając dużą gamę kombinacji i układów tworząc większą przestrzeń użytkową. Mobilność i modularność budynków pozwala na ich przenoszenie oraz powiększanie o kolejne moduły w późniejszym okresie użytkowania.

  Realizujemy inwestycje w systemie pod klucz z własnym projektem, wykonaniem i montażem.

  Marka GCON to nie tylko budownictwo, jesteśmy czymś więcej – marką, która stawia na innowacyjność i jakość, funkcjonalność i trwałość, prostotę i elegancję. Nasze produkty są spersonalizowane oraz elastyczne zależy nam na tym, aby spełniać potrzeby każdego nawet najbardziej wymagającego odbiorcy. Nasza marka GCON to przede wszystkim:

  G warancja – nasze budynki wykonane są przy użyciu trwałych i dobrej jakości materiałów,

  C zas – moduły można w bardzo krótkim czasie posadowić w miejscu docelowym oraz równie szybko przemieścić z miejsca na miejsce gdyż są mobilne,

  O ptymalizacja – zoptymalizowany montaż i system posadowienia, minimalizacja czasu realizacji na placu budowy,

  N owoczesność – stawiamy na innowacyjność i elegancję dlatego nasze budynki są stworzone zgodnie z najnowszymi trendami.

   

  Moduły dostępne w naszej ofercie:

  • Twin Cube – mieszkanie dwupokojowe,
  • Solo Cube – mieszkanie jednopokojowe
  • Coffee Cube – kawiarnia mobilna
  • Show Cube – pawilon mobilny o funkcji pokazowo – promocyjnej
  • Info Cube – mobilny punkt informacji,
  • Beach Cube – bar w subtelnym module,
  • Swimming Cube –  basen modułowy.

   

  Dodatkową możliwością jest pokrycie elewacji budynku gamą dostępnych materiałów w tym: drewnem naturalnym, systemu Alucobond, Dibond, blachą perforowaną. Zapewnienie intymności w budynkach dzięki ruchomym przesłonom ściennym w formie żaluzji poszytych drewnem lub innym materiałem. Wyjątkowej estetyki nadają modułom wielkoformatowe przeszklenia, dzięki którym przestrzeń wewnątrz budynków jest doświetlona, komfortowa i pozwala na zachowanie pewnego połączenia z naturą.

  Aktualnie trwają prace realizacyjne nad budynkami SOLO i COFFEE CUBE prowadzone przez nasz doświadczony zespół.  

  Pięknego dnia!

  Paula – GCON Team